444 5 173

BigPlus Group

Bigplus Group ; Büyük Artı İnşaat, Büromodel Ofis Mobilya, Ofisit Mobilya ve Çemsan Çelik Mobilya firmalarından oluşmuş ve İstanbul`da konumlu bir şirketler grubudur.

Grubumuz iş dünyasına ilk firması olan Büromodel Ofis Mobilya firması ile 1980 yılında girmiştir. Takip eden yıllarda Çemsan Çelik Mobilya , Ofisit ve en son olarak Büyükartı İnşaat ile birlikte Bigplus Group bugünkü halini almıştır.

Büromodel, Çemsan ve Ofisit firmaları genel olarak her türlü ofis ortamlarına uygun çelik, ahşap gibi ana malzemeler başta olmak üzere mobilyalar üretmekte ve dekorasyonlar yapmaktadır.Biraz açmak gerekirse bu üç firma toplamda yaklaşık 40.000 m2 kapalı alanda, 3 farklı yerde 400 çalışanı (350 mavi yaka, 50 beyaz yaka) ile faaliyet göstermektedir.Yapılan işler olarak ofis donanımları, oteller, hastaneler, okullar,devlet daireleri,bankalar başta olmak üzere askeri mekanlar,arşivler,spor salonları vb. mekanların hareketli ve sabit her türlü mobilyası sayılabilir. Grubun fabrikalar dışında şirket merkezi Florya/İstanbul’da bulunmaktadır.

Referanslara örnek olarak Türkiye’de KuveytTürk, Türkiye Finans Bankası, İş Bankası, Halkbankası gibi bankaların şube dekorasyonları, T.C. Başbakanlık Binası, Osmanlı Arşivleri Binası, TOKİ, TC Tapu ve Kadastro daireleri, Medipol hastaneleri, İstanbul Teknik Üniversitesi gibi kuruluşlar gösterilebilir. Ayrıca; Almanya, Hollanda gibi Avrupa ülkelerine ihracat başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ürünler satılmaktadır.

Büyükartı İnşaat ise yurtdışında taahhüt işleri, yurt içinde ise özellikle İstanbul’da konut amaçlı kentsel dönüşüm projeleri yapmaktadır.

Büyükartı İnşaat İstanbul’da Üsküdar, Kadıköy, Mecidiyeköy ve Merter bölgeleri ile ilgilenmekte ve bu projelerle ilgili ön anlaşmalar yapılmış bulunmaktadır.

Grubumuzun temel özelliği inşaat sektöründe anahtar teslim projelere imza atmasıdır.Grubumuzun inşaat firması temelden başlayıp inşaatın bitirilmesine ve iç dekorasyon ve mobilyalarına kadar tüm ticari, konut ve kamu binalarının yapımını üstlenmektedir.İnşaat firmamız bu projeleri gerçekleştirirken diğer grup şirketlerinin kapasite ve özelliklerinden faydalanmakta ve böylece maliyet ve kalite açılarından tam olarakmüşteri ihtiyaç ve talepleri karşılanmaktadır.

Bigplus Group kaliteli ürün ve servisleri zamanında ve en ugun fiyatlarla ortaya koyarak sektörde güçlü ve haklı bir şöhret yakalamıştır.İnşaat, dekorasyon ve mobilya konularında beceri ve  denemiymlerimizle iç piyasada sahip olduğumuz yüksek seviye grubumuzu sektörde önemli oyuncularından biri haline gelmiştir